• WYCIECZKA DO WARSZAWY

• W piątek 27.01 klasy piąte i ósme wybrały się do Warszawy. Wycieczka rozpoczęła sie od spaceru  uliczkami Starego Miasta, Rynkiem Nowego Miasta i wzdłuż Krakowskiego Przedmieścia aż do Muzeum Narodowego. Po drodze zrobiliśmy zdjęcia grupowe przed Zamkiem Królewskim i przed Pałacem Prezydenckiem. Zanim udaliśmy się na lekcje muzealne o antycznej Grecji i Imperium Rzymskim, obejrzeliśmy eksponaty Muzeum Wojska Polskiego. Po zajęciach obejrzeliśmy również wystawę stałą Muzeum Narodowego.

• DZIEŃ BABCI I DZIADKA W GRUPIE "ŻABKI"

• ,,Babcia i dziadek kochana to para,

Każdy przyzna bardzo dobrana.

Jak to się stało że kiedyś się poznali

I czy na pewno też byli mali? "

26 stycznia dzieci z grupy ,,Żabki" wystąpiły przed swoimi dziadkami prezentując scenki z ich życia. Były lata przedszkolne, szkolne, a potem ślub i wesele. Dzieci wręczyły swoim dziadkom piękne laurki. Po występie odbył się mały poczęstunek, który przygotowali rodzice.

• "WARSZTATY KUCHNI MOLEKULARNEJ" DLA KLAS 1-3

• "Warsztaty kuchni molekularnej", w których we wtorek uczestniczyły  dzieci z klas I-III, dostarczyły dostarczyły sporo wiedzy i jeszcze więcej radości. Nie ma to jak nauka przez zabawę.

• DZIEŃ BABCI I DZIADKA

• 21 stycznia obchodzimy Święto Babci, a dzień później Święto Dziadka. Są to szczególne dni w roku, w których wszystkie wnuki wyrażają swoim Babciom i Dziadkom miłość, szacunek oraz wdzięczność za ich trud, opiekę i oddanie, a przede wszystkim dziękują za czas, który zawsze poświęcają wnukom.

W podzięce za wielkie serce babć i dziadków w piątek odbyło się w naszej szkole uroczyste spotkanie, podczas którego klasa III zaprezentowała swój występ, a uczniowie i rodzice poszczególnych klas przygotowali poczęstunek dla przybyłych gości.

• GOOGLE VR W PRZEDSZKOLU

• W naszej szkole korzystamy z technonoligii jak tylko możemy. Gogle VR, które umożliwiają wirtualną podróż, zapewniają bogate i niezawodne wrażenia już nawet u naszych przedszkolaków. Class VR to przełomowa technologia zaprojektowana, aby pomóc w lepszym przyswajaniu wiedzy przez uczniów w każdym wieku. Nasze Biedronki, Motylki i Żabki po wykonaniu zadań przygotowujących do założenia gogli dostały możliwość znalezienia się w miejscach niedostępnych. Zabawa była świetna.

• Konkurs na lapbooka rozstrzygnięty!

• Z ogromną przyjemnością ogłaszamy wyniki naszych uczniów w Gminnym Konkursie „My English Lapbook”, organizowanym przez szkołę podstawową w Wólce Dąbrowickiej.

Uczniowie wykazali się niesamowitymi zdolnościami artystycznymi i kreatywnością tworząc lapbooki o jedzeniu i zdrowym stylu życia. Prace były niezwykle pomysłowe, zawierały mnóstwo ciekawostek.

Wyniki w klasach I-III:

1 miejsce: Liliana G. z kl.1a

2 miejsce: Marcel G. z  kl.1a

3 miejsce: Karolina Z. z kl.3

Wyróżnienie: Gabrysia H. z kl.3

Wyniki w klasach IV-VIII:

3 miejsce: Klara S. z kl.4a

Wyróżnienie: Oliwia S. z kl.4b

GRATULUJEMY I DZIĘKUJEMY ZA UDZIAŁ!!!

• WPŁATY NA FUNDUSZ RADY RODZICÓW

• Drodzy Rodzice,

prosimy o wpłacanie pieniążków na Radę Rodziców.

-pierwsze dziecko 50 zł

-drugie dziecko 25 zł

-trzecie i kolejne dzieci 25zł

Konto bankowe: 61 9226 0005 0030 0280 2000 0010.