19 czerwca odbyły się XIII Gminne Igrzyska Sportowe Szkół Podstawowych pod patronatem Wójta Gminy Poświętne. Nasza drużyna wywalczyła drugie miejsce na które złożyły się następujące wyniki: Pierwsze miejsce wywalczyła sztafeta mieszana w składzie: Luiza Śmigowska, Nadia Kielczyk, Jan Kutyłowski, Jan Szymbor. Drużyna siatkarska również wywalczyła złoto w składzie: Luiza Śmigowska, Natalia Badzmiera, Julia Pasik, Julia Bułanowska, Patrycja Girt, Pola Gawryś, Lena Wytrykus, Alicja Kanownik, Nadia Kielczyk, Oliwia Niźnik. Trzecie złoto wywalczyła drużyna piłkarska chłopców w składzie: Wojciech Skonieczny, Maciej Gryz, Antoni Rudnik, Marcel Fijołek, Szymon Mucha, Jan Tlaga, Damian Ziółkowski, Adrian Szymaniak, Szymon Jabłecki, Igor Pszczółowski. Trzecie miejsce w skoku w dal zdobyła Nadia Kielczyk. Gratulacje dla całej drużyny. Dziękujemy za ufundowanie nagród Panu Wójtowi Sylwestrowi Niźnikowi, które wręczała Pani Zastępca Wójta Agnieszka Gryglas i Pani Wicedyrektor ZSP Katarzyna Jackiewicz.
Nasze Złotka! 1 miejsce w piłce siatkowej-Gminne Igrzyska Szkół podstawowych.Ala,Natalia,Luiza,Oliwia,Julia B,Julia P,Patrycja, Pola,Lena,Nadia-gratulujemy!!!