• Regulamin Konkursu Rady Rodziców

• Rada Rodziców Szkoły Podstawowej im. por. Stanisława Lecha w Poświętnem ogłasza III edycję konkursu na:

„Najwyższe wpłaty na fundusz Rady Rodziców”

Konkurs jest skierowany do wszystkich uczniów Szkoły Podstawowej im. por. Stanisława Lecha w Poświętnem, ich Rodziców i opiekunów. W konkursie biorą udział wszystkie klasy Szkoły dokonując wpłat na fundusz Rady Rodziców.

Celem konkursu jest zachęcenie Rodziców i Uczniów do przekazywania dobrowolnych wpłat na Fundusz Rady Rodziców oraz wyróżnienie tych klas, które dokonają najwyższych wpłat   w przeliczeniu na jednego ucznia.

Konkurs polega na wpłacie przez wszystkie klasy jak największej kwoty na Fundusz Rady Rodziców. Oceniana będzie kwota w przeliczeniu na jednego ucznia (suma wpłat klasy/liczba uczniów w klasie). Warunkiem otrzymania nagrody, jest dokonanie wpłat przez minimum 50% uczniów klasy na Fundusz Rady Rodziców.

Wpłaty można dokonywać:
          - na konto bankowe Rady Rodziców podane na stronie internetowej Szkoły,
          - podczas zebrań rodziców lub u klasowego przedstawiciela Rady Rodziców,
          - w sekretariacie Szkoły

Konkurs obejmuje wpłaty wniesione w terminie od 1 września 2018r. do 30 kwietnia 2019r. Prezydium Rady Rodziców będzie na bieżąco oceniać postęp wpłat i publikować cząstkowe wyniki na stronie internetowej szkoły.

Zwycięzcą będzie klasa, która w wyznaczonym terminie wpłaci największą kwotę                       w przeliczeniu na jednego ucznia pod warunkiem, że klasa przekroczy 50% wpłat.
          Nagrodzone zostaną trzy pierwsze miejsca w rankingu klas:

I miejsce – 300 zł,
          II miejsce – 200 zł,
          III miejsce – 100 zł.

Nagrodę, każda z klas może przeznaczyć na cele klasowe – zgodnie z ustaleniami z wychowawcą, np. dofinansowanie wycieczki, zakup pomocy czy zabawek.
          Nagrody zostaną przekazane na ręce wychowawców klas do dnia 8 maja 2019 roku.

W sprawach nieobjętych regulaminem ostateczną decyzję podejmuje Rada Rodziców.
          Regulamin wchodzi w życie z chwilą publikacji na stronie internetowej szkoły

Rada Rodziców Szkoły Podstawowej im. por. Stanisława Lecha w Poświętnem.